Login:

  

 Heslo:

    

 

24. veletrh ekologické výchovy
Na horizontu budoucnosti

 

Termín veletrhu: 5. – 8. září 2017Místo konání: Ekocentrum PALETA Oucmanice, Oucmanice 36, 562 01 Ústí nad Orlicí

Veletrh začíná v úterý 5. září obědem od 12.00. Akce končí v pátek 8. září obědem ve 12.30 hodin.

 

Veletrh se koná pod záštitou ministra životního prostředí Mgr. Richarda Brabce a hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického, Ph.D.

 

Přihlašování

Přihlašování na veletrh probíhá od 1. 6. do 28. 8. 2016, a to online prostřednictvím tohoto webového přihlašovacícho systému (podrobnosti k přihlašování jsou níže). Po naplnění kapacity akce bude přihlašování ukončeno ještě před stanoveným termínem. Proto s přihláškou neváhejte!

Přihlásit se můžete pouze na celou akci, nelze se přihlásit jen na jednotlivé programy nebo jednotlivé dny.

 

Účastnické poplatky

Účastnické poplatky bude fakturovat Ekocentrum PALETA, z. s. Poplatky zahrnují ubytování, stravování a program na akci a jsou stanoveny v následující výši:

Varianta A – ubytování na pokoji – 2200 Kč

Varianta B – ubytování v sále na matraci – 2000 Kč

Účastnické poplatky budou hrazeny na základě faktury vystavené cca do 1 týdne od přijetí přihlášky. Splatnost faktury bude 14 dní. Prosíme o dodržení této doby splatnosti, pokud by doba úhrady trvala déle, může dojít k vyřazení přihlášky. V případě, že se přihlášený účastník, který zaplatil poplatek, dodatečně odhlásí do 31. 7. 2016, bude mu vráceno 50 % z uhrazeného poplatku. Po tomto termínu již poplatky vraceny nebudou, bude ale možná výměna přihlášeného účastníka za jinou osobu.

 

Kontakty

V případě potřeby nás kontaktujte na:

Míra Míkovec

Tel.: 604115933

E-mail: info.oucmanice@paleta.cz

 

Vyplňování přihlášky

Při přihlašování postupujte podle následujících kroků:

1.     Registrujte se nebo přihlaste do systému

Pokud jste uživatelem systému z minulých veletrhů a akcí, přihlaste se pod svým jménem a heslem. Pokud jste tyto údaje zapomněli, kontaktujte nás. Jestli ještě účet v systému nemáte, vytvořte si jej klepnutím na položku menu „Nový uživatel“. Pozor: Registrace do systému není ještě přihláškou na veletrh, ta teprve následuje!

2.     Přihlaste se na akci

V levém menu pod nadpisem VELETRH 2017 vyberte položku „Přihlaste se na akci“ a klepněte na tlačítko přihlásit se.

3.     Přihlaste se na program veletrhu

V této sekci uvidíte harmnogram programů v jedntlivých dnech. Pokud se chcete zúčastnit konkrétního programu, klepněte na něj. Otevře se Vám stránka s informacemi o daném programu. V případě zájmu o program klepněte na tlačítko „Přihlásit se“. Přihlaste se i na programy určené pro všechny účastníky najednou (burza pomůcek, Koncert, Společná oslava,..) – jednak je budete mít zobrazeny ve svém osobním harmonogramu a my budeme mít představu o tom, pro kolik lidí máme tento program chystat.

4.     Rezervace ubytování

K rezervaci ubytování využijte další položku menu. Zobrazí se Vám tabulka s jednotlivými pokoji. Více informací o pokojích přímo v sekci Zarezervujte si ubytování

5.     Výběr jídla

Výběr jídla provedete obdobně prostřednictvím následující položky menu. Zaškrtněte, prosím, zda se zúčastníte uvedeného stravování a zda volíte variantu běžnou, případně variantu bez masa.

6.     Osobní harmonogram účastníka

Zde si můžete zobrazit a případně vytisknout všechny svoje rezervace.

Síť středisek ekologické výchovy Pavučina, z. s.

Senovážné nám. 24, 116 47 PRAHA 1 e-mail: info@pavucina-sev.cz

mobil: +420 721 133 108 IČ: 65667131  DIČ: CZ65667131, nejsme plátci DPH